• Osiedle "Strumykowa 19"

  Warszawa - Białołęka,
  ul. Strumykowa 19-19a
  (inwestycja w budowie)


  szczegóły

JAK KUPIĆ MIESZKANIE - krok po kroku

 • Krok pierwszy: Wybór mieszkania
  Wybór odpowiedniego mieszkania ułatwi Państwu wizyta w Biurze Sprzedaży przy ul. Strumykowej 28 w Warszawie i na placu budowy.

 • Krok drugi: Rezerwacja
  Rezerwacji mieszkania można dokonać osobiście w biurze przy ul. Strumykowej 28 w Warszawie. Rezerwacja jest nieodpłatna. Podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy możecie Państwo mieć pewność, że mieszkanie będzie czekało na Państwa decyzję o zakupie przez dwa tygodnie. Po dokonaniu rezerwacji możecie Państwo otrzymać wzór umowy na wybrany przez siebie lokal.

 • Krok trzeci: Kontakt z bankiem (tylko w przypadku gdy konieczne jest zaciągnięcie kredytu)
  Przedstawimy Państwu oferty kredytowe banków z którymi współpracujemy w zakresie kredytów hipotecznych i skierujemy do odpowiedniego doradcy kredytowego. Wybór odpowiedniej oferty zależy od Państwa. Banki z którymi współpracujemy posiadają komplet naszych dokumentów potrzebnych do wydania decyzji kredytowej. Wystawimy Państwu oświadczenie o rezerwacji na podstawie którego bank rozpatrzy wniosek kredytowy i wyda decyzję o udzieleniu kredytu. W przypadku wyboru innego banku niż ten z którym współpracujemy konieczne będzie dostarczenie do banku dokumentacji inwestycji i dewelopera
  (zebranie dokumentacji w gestii Kupującego). Po otrzymaniu z banku informacji o przydzieleniu kredytu możecie się Państwo umówić na podpisanie umowy o zakup mieszkania.

 • Krok czwarty: Podpisanie umowy
  Przed podpisaniem umowy poprosimy Państwa o przesłanie dokładnych danych osobowych potrzebnych do przygotowania umowy i powiemy kiedy będziecie Państwo mogli podpisać umowę. Podpisanie umowy jest możliwe w ciągu 24 godzin od chwili przesłania danych osobowych. Po podpisaniu umowy następuje dokonanie wpłaty na wskazany w umowie rachunek bankowy.

 • Krok czwarty: Odbiór kluczy
  Miesiąc przed zawartym w umowie terminem zakończenia prac budowlanych otrzymacie Państwo listem poleconym, na adres wskazany w umowie, zawiadomienie o dokładnym terminie odbioru kluczy
  (dzień i godzina). We wskazanym dniu, w obecności przedstawicieli wykonawców robót, sprawdzicie Państwo stan techniczny mieszkania. Po przeglądzie technicznym następuje podpisanie protokołu
  zdawczo-odbiorczego i przekazanie kluczy.

 • Krok piąty: Akt notarialny
  Po uprawomocnieniu się wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń związanych z przekazaniem do użytkowania budynku (tj. po około 30 dniach od przekazania kluczy) poinformujemy Państwa o możliwości podpisania aktu notarialnego. Poprosimy o wskazanie dogodnego dla Państwa terminu sporządzenia umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu. Akt notarialny sporządzany jest w Kancelarii Notarialnej w Warszawie a jego koszt oraz koszt założenia Księgi Wieczystej dla wyodrębnionego lokalu leży w gestii Kupującego.

Na wszystkich etapach służymy Państwu pomocą i radą. Zapraszamy.

Dzielnica Warszawa - Białołęka.

Od 90-tych lat prowadzimy inwestycje na terenie dzielnicy Warszawa-Białołęka. Jest to jedna z 18 dzielnic warszawskich, położona w północno-wschodniej części Warszawy. Dojazd do centrum zajmuje około 30 minut. Białołęka to najprężniej rozwijająca się dzielnica Warszawy i jedna z najlepiej inwestujących polepszenie warunków zamieszkania. Wspaniałe tereny pod inwestycje, walory przyrodnicze, dużo zieleni, czyste powietrze i doskonałe położenie sprawiło że buduje się tu coraz więcej nowych mieszkań. Białołęka to przyjazna dzielnica. Szanuje się tu czas i dba o mieszkańców. Powstają nowe szkoły z zapleczem sportowym, przedszkola, zakłady opieki zdrowotnej, centra handlowe, drogi i alejki rowerowe. Dzięki dużej ilość otwartych parków i placów zabaw ,Białołęka to wspaniałe miejsce dla matki z dzieckiem.


Przydatne linki:
Urząd Dzielnicy Białołęka
Białołęcki Ośrodek Sportu
Portal Mieszkańców Białołęki i Tarchomina
Stowarzyszenie Integracji Stołecznej Komunikacji - znajdą tutaj Państwo szereg przydatnych informacji nt. planowanych inwestycji infrastrukturalnych w naszej dzielnicy tj. przebudowa ul. Modlińskiej, przebudowa Trasy Toruńskiej, budowa Mostu Północnego, budowa ścieżek rowerowych czy przedłużeniu linii tramwajowej do osiedla Winnica.

Atrakcyjne warunki kredytowania dla Klientów BMI Sp. z o.o.


W zakresie kredytów hipotecznych współpracujemy:
Dom Kredytowy NOTUS S.A     Open Finance    


BMI Sp z o.o. współpracuje z Domem Kredytowym NOTUS - niezależnym brokerem w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznychBezpłatne doradztwo

Korzystanie z usług doradców Domu Kredytowego NOTUS jest bezpłatne. Wybierając naszą firmę korzystacie Państwo z wieloletniego doświadczenia naszych doradców oraz profesjonalnej obsługi zarówno w trakcie procedury uzyskania kredytu, jak całego okresu jego spłaty.

Dowolna pora i czas spotkania

Współpraca z Domem Kredytowym NOTUS to oszczędność czasu. Nasz doradca spotyka się z Klientami w dogodnej dla Klientów porze i miejscu, w tym również w naszych biurach sprzedaży lub oddziale DK NOTUS.

Obiektywne porady

Większość działających na rynku firm doradczych jest związana kapitałowo z jakimiś instytucjami finansowymi. Dom Kredytowy NOTUS jest spółką niezależną i prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura

DK NOTUS jest firmą, która ma wypracowane procedury postępowania z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Doradcy NOTUSa mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jakie dokumenty przygotować.

Specjalnie dla klientów firmy BMI Sp z o.o. przygotowaliśmy specjalne upominki w programie partnerskim ProNotus. Jako właściciele karty upoważniającej do skorzystania z programu ProNOTUS otrzymujecie Państwo bezterminowo bezpłatną opiekę i doradztwo w kwestiach finansowych, dodatkowo m.in. 15% zniżkę na zakupy w sklepach DUKA. Szczegóły oferty u doradcy kredytowego.

Osoba dedykowana do kontaktu dla klientów BMI Sp z o.o.

Piotr Jedliński, tel. 22 59 63 961, kom. 695 672 903
e-mail: piotr.jedlinski@dknotus.pl

Atrakcyjne warunki kredytowania w OPEN FINANCE dla Klientów BMI Sp. z o.o.


Golden Egg - Doradca ds. Kredytu

Kamila Kuźmińska tel: 0608-322-365
e-mail: kamila.kuzminska@goldenegg.pl
www.goldenegg.pl